Michal Horáček - Tým

Tým

Jan Králík

koordinátorkoordinator@michalhoracek.cz

Vystudoval Interaktivní média a Mediální komunikaci na Literární akademii. Jako nezávislý produkční a producent se věnoval především pořádání větších kulturních a společenských akcí. Spoluzakladatel občanského sdružení zaměřeného na sportovní aktivity pro vozíčkáře.

Viktor Janiš

poradceporadce@michalhoracek.cz

Vystudoval politologii na FSV UK. Sedm let překládal Economist pro Respekt a zároveň beletrii autorů jako Louis de Bernières, Alan Moore, Neil Gaiman nebo Michel Faber. Nositel osmi cen za překlad.

Jiří Táborský

médiamedia@michalhoracek.cz

Většinu profesního života strávil v médiích (HN, LN, Česká pozice), kde se zaměřoval zejména na oblast veřejných financí, rozpočtu, daní a sociálních systémů. V posledních letech se také věnuje e-governmentu, kybernetické bezpečnosti a obecně IT ve veřejném sektoru. Později působil jako ekonomický a procesní analytik ve státní správě.

Karolína Pelikánová

komunikace

Vystudovala mediální studia na FSV UK a klasickou kytaru na Pražské konzervatoři. Uplynulých deset let pomáhala budovat rodinnou agenturu zaměřenou na komunikaci a produkci.

Kateřina Horčicová

produkce, cesty za občanyprodukce@michalhoracek.cz

Vystudovala filmovou vědu na MU a filmovou produkci na FAMU. Doposud se věnovala výrobě filmů, dokumentů, reklam a organizaci festivalů a eventů. Spolupracovala s Českou televizí i předními komerčními produkcemi.

Blanka Mikulášková

sociální sítě a internetyinternety@michalhoracek.cz

Věnuje digitálnímu marketingu od roku 2008. Má za sebou silné portfolio značek, vyzkoušela si práci v agenturách i na straně klienta. Založila a řídila tým specializovaný na sociální sítě v Českém rozhlase. Podílela se na mnoha oceněných projektech v digitálním prostředí. Zaměřuje se na práci se sociálními sítěmi, kreativní a výkonnostní kampaně a webovou analytiku.

Brita Bendová

produkce, eventyeventy@michalhoracek.cz

Na poli produkce působí více než 10 let. Organizovala veřejné i soukromé akce s účastí až 5000 osob. Mezi realizované akce patří jak akce pro korporátní klienty (dětské dny, vánoční a narozeninové večírky, launch party, teambuildingy), tak i veřejné akce (vinobraní, filmové a hudební festivaly, různé veletrhy).

Blanka Šoulavá

asistentka kampaněasi@michalhoracek.cz

Vystudovala Mezinárodní teritoriální studia na FSV UK a dva roky strávila také na SciencesPo v Paříži a Fudan University v Šanghaji. Má pracovní a dobrovolnické zkušenosti z Indie, Jordánska a Myanmaru.

Kateřina Přibylová

kontaktní kampaň

Ája Kožantová

kontaktní centrum

Barbara Segradová

kancelář

Jan Kára

sociální sítě